Umów wizytę

Oferta

Pierwsza wizyta

Podczas wizyty zbierany jest szczegółowy wywiad, pacjent dostaje indywidualne zalecenia wraz z materiałami oraz zalecana jest suplementacja lub terapia ziołami. Przeprowadzana jest analiza składu ciała. Następnie wykonywany jest zabieg akupunktury, moky lub bańki

2 h
150 zł
Kolejne wizyty

Podczas wizyty kontrolowany jest stan zdrowia pacjenta po wcześniejszych zalecaniach i zabiegach, jeśli zachodzi potrzeba modyfikowane są zalecenia żywieniowe oraz suplementacja i terapia ziołowa. Przeprowadzana jest kontrolna analiza składu ciała. Następnie wykonywany jest zabieg akupunktury, moksy lub bańki

1 – 1,5 h
100 zł
Masaż TUI NA

1-1,5 h
120 zł

Jadłospis 7 dni

Szczegółowy, różnorodny i zbilansowany jadłospis na każdy dzień tygodnia wraz z przepisami oraz listą zakupów połączony z aplikacją na telefon. Jadłospis dostępny również w wersji elektronicznej i papierowej. (Jadłospis można powtarzać podczas kolejnych tygodni diety- Płacisz za 7 dni – korzystasz 30 dni)

w ciągu 5 dni roboczych
120 zł
Jadłospis 14 dni

Szczegółowy, różnorodny i zbilansowany jadłospis na każdy dzień tygodnia wraz z przepisami oraz listą zakupów połączony z aplikacją na telefon. Jadłospis dostępny również w wersji elektronicznej i papierowej.
(Jadłospis można powtarzać podczas kolejnych tygodni diety- Płacisz za 14 dni – korzystasz 30 dni)

w ciągu 5 dni roboczych
200 zł

Usługi dodatkowe

Wsparcie laktacyjne

Wizyta obejmuje wywiad, ważenie dziecka, ocenę przystawienia i informacje dotyczące fizjologii laktacji. W cenie wizyty dodatkowe materiały informacyjne.

45 min
70 zł
Analiza składu ciała

Analiza składu ciała profesjonalnym analizatorem TANITA wraz z wydrukiem i omówieniem wyników.

z omówieniem wyników
30 min
50 zł

Istnieje możliwość płatności kartą płatniczą